Refleksologia twarzy

admin

15 lutego 2020

Brak komentarzy

Home Refleksologia

Refleksologia twarzy

Refleksologia twarzy

Łatwo jest poczuć się zmiażdżonym tym, co życie rzuca w naszą stronę, a stres, lęk i depresja są powszechne. Życie może być ciężkie, gdy walczymy ze zdrowiem psychicznym, ale istnieje wiele pozytywnych rzeczy, które mogą pomóc, a refleksologia twarzy jest tylko jedną z nich.

Refleksologia twarzy - jaki ma cel?

Uważam, że refleksologia twarzy to fantastyczny „zestaw narzędzi” by wrócić do dobrego samopoczucia i zachować zdrowie. Bezpośrednią i najbardziej oczywistą korzyścią refleksologii jest to, że bardzo szybko wprowadza nas w głęboką relaksację, pomagając rozładować napięcie utrzymywane w ciele. Ponieważ nasze ciało i umysł są ściśle połączone, kiedy czujemy się zrelaksowani fizycznie, nasz umysł i emocje również wyciszają się. Zharmonizowane  ciało oznacza, że nasze hormony – które mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie psychiczne – zostają wyrównane ( wprowadzamy organizm w stan homeostazy). Refleksologia zachęca do uwalniania endorfin, naturalnych środków przeciwbólowych naszego organizmu i hormonów „dobrego samopoczucia”. Głęboka relaksacja i równowaga hormonalna również pomagają w lepszym śnie, jednym z fundamentów dobrego zdrowia psychicznego.

Refleksologia w VitallClinic - pozwól sobie na relaks

Refleksologia twarzy pozwala nacisnąć przycisk pauzy i odciąć trochę potrzebnego wolnego miejsca od potrzeb życiowych. Zabieg może pomóc oczyścić twój zajęty umysł, wyciszyć negatywne myśli i odświeżyć cię, gdy czujesz się nieswojo.

Uczenie się relaksu pozwala nam wszystkim lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami życia, dając nam możliwość cofnięcia się o krok, zyskania perspektywy i zadbania o siebie.
Daj sobie szanse na błogi relaks, w naszym zagonionym świecie nie zapominaj że jesteś ważny/a!

* Należy pamiętać, że refleksologia nie zastępuje żadnych porad udzielonych przez lekarza rodzinnego lub innego lekarza.
refleksologia_wpis3