ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

VITALL CLINIC - ZADBAJ Z NAMI O SWOJE ZDROWIE

konsultacje_dietetyczne
Konsultacja dietetyczna

Zajęcia dla kobiet, które chcą się przygotować do porodu oraz tych, które
nie mogą uczestniczyć w intensywnych formach ruchu jako uzupełnienie
fizjoterapii. Zajęcia skupiają się również na mięśniach dna miednicy oraz
dobrych nawykach ruchowych i postawie.

Koszt: 300zł
biorezonans
Biorezonans

Bezbolesne oraz nieinwazyjne badanie aparaturą do biorezonansu, stanowi rodzaj diagnostyki wstępnej, mającej pomóc w identyfikacji problemu zdrowotnego. Aparatura do biorezonansu stosowana w gabinecie wyprodukowana została przez IMEDIS. Posiada certyfikat wydany przez Europejski Instytut Testowania i Certyfikacji Urządzeń Medycznych w Grazu. Urządzenia IMEDIS są kwalifikowane jako wyroby medyczne w UE, każdy aparat posiada znak CE oraz harmonogram przeglądów technicznych.

Czytaj więcej

Koszt: 300zł
joga_ciaza
Rewitalizacja

Terapia oraz rewitalizacja biorezonansem stanowi bezbolesny i nieinwazyjny zabieg, nie uszkadzający ciągłości tkanek. Pacjent trzyma w dłoniach elektrody i/lub kładzie dłonie oraz stopy na płytkach połączonych z elektrodami. Technik obsługujący ustala tryb, zakres oraz czas trwania konkretnego seansu terapeutycznego dostosowując je do wyników otrzymanych uprzednio w badaniu diagnostycznym

Czytaj więcej

Koszt: 60zł
bodyDetox
Body Detox

Zabieg umożliwiający wspomaganie usuwania z organizmu substancji toksycznych, m.in. metali ciężkich, środków chemicznych, pestycydów, metabolitów polekowych, zanieczyszczeń pochodzących z wody, żywności, leków.

Czytaj więcej

Koszt: 60zł

O KLINICE PANACEUM

VITALL CLINIC - WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

logo-panaceum

Klinika Panaceum to zespół specjalistów, świadczący usługi medyczne z zakresu diagnostyki i rewitalizacji certyfikowanym biorezonansem, a także tlenoterapii i dietetyki prowadzonej przez dietetyka klinicznego mgr Agnieszkę Kawik.

Praktykę medyczną naszych ekspertów wyróżnia holistyczne spojrzenie na organizm człowieka. W nowoczesnych, doskonale wyposażonych gabinetach oferujemy bezbolesną oraz nieinwazyjną diagnostykę aparaturą do biorezonansu, mającą na celu pomoc w eliminacji z organizmu pasożytów, bakterii, grzybic, boreliozy oraz innych patogenów.

Czytaj więcej

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

VITALL CLINIC - CENTRUM MEDYCZNE

Bielsko-Biała, ul. Kazimierza Wielkiego 26

foreverlifeclinic_sygnet