POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW

VITALL CLINIC - KLINIKA PANACEUM - SPECJALIŚCI

logo-panaceum
Klinika Panaceum

KLINIKA PANACEUM

Klinika Panaceum to zespół specjalistów, świadczący usługi medyczne z zakresu diagnostyki i rewitalizacji certyfikowanym biorezonansem, a także tlenoterapii i dietetyki prowadzonej przez dietetyka klinicznego mgr Agnieszkę Kawik.

Praktykę medyczną naszych ekspertów wyróżnia holistyczne spojrzenie na organizm człowieka. W nowoczesnych, doskonale wyposażonych gabinetach oferujemy bezbolesną oraz nieinwazyjną diagnostykę aparaturą do biorezonansu, mającą na celu pomoc w eliminacji z organizmu pasożytów, bakterii, grzybic, boreliozy oraz innych patogenów.
Realizujemy testy alergiczne oraz diagnozujemy nietolerancje pokarmowe aż na 90 produktów. Polecamy także terapie rewitalizacyjne, wspomagające organizm w walce z bólem, stresem, przy odchudzaniu, po hospitalizacji itd.
W naszych gabinetach spotkacie się Państwo z uśmiechem i życzliwością wyszkolonych terapeutów, którzy stale uczestniczą w kursach dotyczących nie tylko obsługi sprzętu, ale również w programach szkoleniowych, pozwalających szeroko i dogłębnie analizować możliwości, jakie daje urządzenie do terapii biorezonansowej. Nasz personel posiada wszystkie certyfikaty ukończenia szkoleń z biorezonansu oraz niezbędną w tym zakresie wiedzę. Badanie z wykorzystaniem biorezonansu stanowi rodzaj diagnostyki wstępnej, mającej pomóc w identyfikacji problemu zdrowotnego.