KOSMETOLOGIA W VITALL CLINIC

W centrum medycznym Vitall Clinic oferujemy szeroki wachlarz usług kosmetologicznych ukierunkowanych na terapię wielu defektów skóry. Dzięki kompleksowemu podejściu możliwe jest osiąganie satysfakcjonujących efektów w krótkim czasie oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.
W ofercie znaleźć można terapie mające na celu redukcję blizn i rozstępów, oczyszczające peelingi chemiczne i ultradźwiękowe, przeciwstarzeniowe zabiegi takie jak mezoterapia igłowa, mikroigłowa, karboksyterapia oraz HIFU, zabiegi laserowe pozwalające na usunięcie zbędnego owłosienia czy zamknięcie popękanych naczyń krwionośnych, terapie antycellulitowe oraz redukujące tkankę tłuszczową z zastosowaniem kriolipolizy. Klientom z problemami trychologicznymi, takimi jak nadmierne wypadanie włosów i łysienie, polecane są niezwykle odżywcze i pobudzające wzrost włosów zabiegi iniekcyjne. W naszym centrum medycznym pracujemy na najlepszej jakości preparatach i urządzeniach, co przekłada się na najwyższą efektywność terapii.

O NAS

VITALL CLINIC - WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

MalwinaBorkowska
Malwina Borkowska – kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog, absolwentka Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza. Pasjonuje się kosmetologią pielęgnacyjną oraz estetyczną. W pracy kieruje się empatią oraz indywidualnym podejściem.
Dzięki uczestnictwu w specjalistycznych szkoleniach stale podnosi swoje kwalifikacje, aby służyć pomocą w doborze profesjonalnej pielęgnacji ciała i twarzy.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

VITALL CLINIC - CENTRUM MEDYCZNE

Bielsko-Biała, ul. Kazimierza Wielkiego 26

foreverlifeclinic_sygnet