POZNAJ VITALL CLINIC - kroplówki witaminowe

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała - poznaj Vitall Clinic

Vitall Clinic - kroplówki witaminowe to placówka medyczna, której celem jest poprawa jakości życia oraz przyspieszenie procesów regeneracji organizmu poprzez suplementacje witamin i minerałów drogą dożylną.
Metoda podania substancji leczniczych drogą wlewu dożylnego inaczej zwana infuzją dożylną lub kroplówką ma za zadanie dostarczanie do organizmu bezpośrednio drogą dożylną składników odżywczych, mikroelementów oraz minerałów wraz z nawodnieniem organizmu.
Podanie drogą dożylną zapewnia dostarczenie składników bezpośrednio do krwioobiegu, dzięki czemu podane substancje czynne nie podlegają wpływowi enzymów trawiennych, co daje efekt 100- procentowej wchłanialności podanych składników.
foreverlifeclinic sygnet
Zaletami kroplówek witaminowych podawanych w Vitall Clinic są:
indywidualne dopasowanie składu kroplówki do stanu zdrowia i potrzeb pacjenta, krótki czas podania, 100-procentowa przyswajalność, dostarczanie organizmowi wyłącznie składników aktywnych z maksymalnym ograniczeniem substancji pomocniczych obciążających organizm, niemalże natychmiastowo obserwowane efekty.
Poszczególne kroplówki witaminowe proponowane w Vitall Clinic w Bielsku-Białej zostały skomponowane przez specjalistę farmacji aptecznej we współpracy z doświadczonymi lekarzami i pielęgniarkami.
W skład każdej kroplówki witaminowej wchodzą wyłącznie certyfikowane produkty lecznicze oraz wyroby medyczne, dopuszczone do obrotu na terenie RP oraz Unii Europejskiej.

ZALETY KROPLÓWEK WITAMINOWYCH

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała - zalety

BEZPIECZEŃSTWO

Każda kroplówka witaminowa jest dopasowana do stanu zdrowia pacjenta po wcześniejszym wywiadzie lekarskim i jeśli tego wymaga sytuacja- po wcześniejszym badaniu krwi. Skład kroplówek witaminowych został stworzony przez specjaliste farmacji aptecznej we współpracy z doświadczonymi lekarzami oraz pielęgniarkami. W skład każdej kroplówki witaminowej wchodzą wyłącznie produkty lecznicze oraz wyroby medyczne dopuszczone do obrotu na terenie RP. Iniekcje są podawane przez pielęgniarkę dyplomowaną lub ratownika medycznego, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny obowiązującymi w placówce medycznej.

PRZEWAGA KROPLÓWEK WITAMINOWYCH NAD WITAMINAMI I MINERAŁAMI W PODANIU DOUSTNYM

Dostępne na rynku farmaceutycznym preparaty witamin i minerałów w formie doustnej, występują głównie jako suplementy diety, co nie daje gwarancji jakości porównywalnych do jakości produktów leczniczych. Ponadto uzupełnianie niedoborów witamin i minerałów w formie tabletek/kapsułek doustnych, wiąże się z dostarczaniem organizmowi substancji pomocniczych w nich zawartych, dodatkowo obciążających organizm. W skład kroplówek witaminowych wchodzą jedynie produkty lecznicze oraz wyroby medyczne o potwierdzonej jakości. Podanie witamin i minerałów bezpośrednio dożylnie pozwala uniknąć podaży zbędnych substancji pomocniczych do organizmu.

NATYCHMIASTOWY EFEKT

Po podaniu kroplówki pierwsze efekty, np. przypływ siły i energii, zrelaksowanie, są odczuwalne niemalże w chwili zakończenia iniekcji. Oczekiwane efekty działania kroplówek można zaobserwować w kolejnych dwóch dniach po aplikacji, kiedy substancje czynne zostaną dostarczone do komórek organizmu.

PRZYSWAJALNOŚĆ

Podaż witamin i minerałów drogą dożylną daje największą z możliwych efektywność, gdyż wchłanialność substancji odżywczych zaaplikowanych do organizmu bezpośrednio do żyły wynosi 100%, nie obciążając organizmu zbędnymi substancjami pomocniczymi.

KRÓTKI CZAS PODANIA

Czas iniekcji wynosi od 30 do 60 minut, w zależności od składu i objętości kroplówki witaminowej.

POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Kroplówki witaminowe są przygotowywane wyłącznie z produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych dopuszczonych do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej.

4 KROKI DLA NAJLEPSZYCH EFEKTÓW

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała - 4 kroki

Konsultacja lekarska (diagnostyka)
Konsultacja lekarska ma za zadanie zweryfikowanie stanu zdrowia pacjenta oraz
oczekiwań pacjenta, i doboru odpowiedniego zabiegu. Mile widziane wyniki badań
krwi z ostatniego badania.
Dobór kroplówki
Dopasowanie składu kroplówki przez lekarza medycyny do wymagań pacjenta, a także
do jego stanu zdrowia z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta. Ustalenie zalecanej
częstotliwości zabiegów w celu uzyskania maksymalnych efektów.
Dobór naturalnej suplementacji
Dobór naturalnej suplementacji doustnej, mającej na celu bezpieczną intensyfikację
efektu terapeutycznego kroplówki witaminowej.
infuzja
Infuzja
Podanie kroplówki witaminowej odbywa się pod kontrolą profesjonalnego personelu medycznego. Czas wlewu 30-50 minut.

PARTNERZY Vitall Clinic

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała - partnerzy

OrtomedSport_BB
Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała -san medical
mediraty_finansowanie_logo_v
MedicalBeautyLogo
GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała, Żywiec - adres

Bielsko-Biała, ul. Kazimierza Wielkiego 26

Żywiec, Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76

foreverlifeclinic_sygnet