POZNAJ BLIŻEJ Vitall Clinic

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała

Zobacz kto stoi za marką Vitall Clinic i co jest naszym celem!
Kroplówki witaminowe- Renata Polak-Chalupnik
Renata Polak-Chałupnik
założyciel Vitall Clinic, magister farmacji, specjalista w dziedzinie farmacji aptecznej.
Jak powstało Vitall Clinic?
"Vitall Clinic jest miejscem, które powstało w odpowiedzi na obserwowane przeze mnie zapotrzebowanie na szybki, małoinwazyjny i naturalny sposób przywrócenia stanu zdrowia pacjenta, równowagi wewnętrzej organizmu, energii, siły fizycznej i witalnej. Pracując na co dzień w aptece otwartej, obserwuję narastającą fale konsumpcjonizmu lekowego oraz niezaplanowanej suplementacji, wywołanej pragnieniem szybkiego i skutecznego powrotu do pełni sił. Na skutek braku świadomości społeczeństwa o podstawowych wartościach odżywczych spożywanych pokarmów, zalewu niskiej jakości pożywienia, zwiększającej się intensywności życia, oraz narastającej lawiny suplementów, wśród pacjentów masowo zwiększa się trend samoleczenia, bez weryfikacji swojego stanu zdrowia. Brak świadomości społeczeństwa o spadku jakości suplementów, interakcjach z zażywanymi lekami, politerapii, skutkuje brakiem oczekiwanej poprawy stanu zdrowia, a niejednokrotnie w następstwie długotrwałej politerapii lekowo-sulementacyjnej, skutkującej obciążeniem organizmu nadmiarem substancji leczniczych oraz pomocnichch, do pogorszenie stanu zdrowia.
Stąd pomysł na skuteczny, szybki ale również zdrowy sposób uzupełnienia brakujących witamin i minerałów w dawkach optymalnych, dostosowanych do stanu zdrowia pacjenta, z pominięciem obciążania organizmu substancjami wątpliwej jakości oraz substancjami zbędnymi do uzyskania oczekiwanego efektu. "
Tak powstała Vitall Clinic - miejsce, w którym niedobory witamin i minerałów są uzupełniane w najskuteczniejszy z możliwych sposób – przez podanie drogą dożylną, minimalizując przy tym obciążenie organizmu, a zalecana suplementacja jest dobierana kierunkowo, mając na celu zwielokrotnienie efektu terapeutycznego.
Jaki jest cel kroplówek witaminowych?

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała

Terapia za pomocą kroplówek witaminowych ma na celu uzupełnienie niezbędnych witamin i minerałów, dostosowanych do wymagań pacjenta, uwzględniając jego stan zdrowia. Kroplówki witaminowe bazuję wyłącznie na produktach leczniczych oraz wyrobach medycznych o potwierdzonej jakości, dopuszczonych do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej.
Sugerowana suplementacja uzupełniającą jest dobierana podczas doboru wlewu dożylnego, i ma za zadanie intensyfikację ostatecznego efektu terapeutycznego kroplówki witaminowej. Polecane preparaty są preparatami najwyższej jakości, bazującymi w 100% na naturalnych składnikach, ograniczając dzięki temu działanie chemicznych substancji pomocniczych.
Kluczowe założenia Vitall Clinic

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała

Uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów, w sposób szybki, skuteczny, małoinwazyjny, maksymalnie naturalny, wykorzystując wyłącznie produkty lecznicze o potwierdzonej jakości, bez obciążania organizmu substancjami zbędnymi.