Aleksander Sajdak

Aleksander Sajdak

Aleksander Sajdak, dietetyk i absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W zawodzie dietetyka pracuję od 2013 roku.

W swojej pracy stawia przede wszystkim na kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych. 

Specjalizuje się w odchudzaniu; odchudzaniu dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów. 

Zajmuje się również odchudzaniem osób z problemami zdrowotnymi np. chorobami tarczycy, insulinoopornością, nadciśnieniem, wysokim cholesterolem, cukrzycą i wieloma innymi schorzeniami.

Pozostałe specjalizacje to leczenie chorób dietą, przygotowanie do ciąży i dietetyka sportowa.

W pracy z pacjentem stawia na indywidualne podejście i naukę zdrowych nawyków żywieniowych, a dokładniej na zastąpienie złych nawyków żywieniowych dobrymi. Takie postępowanie jest gwarancją zdrowia i ładnego wyglądu na lata nie na lato.

Pomaga w osiągnięciu wymarzonej sylwetki i zdrowia, jednak bez nadmiernych wyrzeczeń i zakazów.

Marzysz o szczupłej sylwetce? Chcesz być zdrowy?

Świetnie trafiłeś, ponieważ Aleksander Ci osiągnąć oba te cele. I to bez stresu, wyrzeczeń, zakazów i nakazów. Po prostu nauczy Cię zdrowo jeść i pomogę Ci zamienić złe nawyki na dobre. Pokaże Ci jak myśleć o jedzeniu, aby stało się Twoim przyjacielem a nie było wrogiem, mimo czasem słodkich wpadek, czy imprezy. Wszak wszystko jest dla ludzi, a człowiek jest tylko człowiek.

Aleksander jest specjalistą od odchudzania także osób z wszelkimi problemami zdrowotnymi np.  chorą tarczycą, nadciśnieniem, wysokim cholesterolem, problemami z cukrem czy innymi schorzeniami, a takżę zajmuje się żywieniem dzieci i młodzieży.

Jego pozostałe specjalizacje to żywienie w niedowadze, przygotowanie do ciąży i dietetyka sportowa.  

W pracy z pacjentem stawia zdecydowanie na indywidualne podejście i przyjazną atmosferę.

 Motto jakie przyświaca jego codziennej pracy to „Jedz zdrowo, żyj zdrowo.”