Jakub Szlosek

Jakub Szlosek

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Były zawodnik klubów piłki nożnej II, III i IV ligi (min. Puszcza Niepołomice, Beskid Andrychów, Drzewiarz Jasienica, BKS Stal Bielsko-Biała czy Rekord Bielsko-Biała).

W latach 2012-2014 przeszedł drogę od A-klasy do II ligi, podpisując zawodowy kontrakt w II-ligowej Puszczy Niepołomice w wieku 18 lat. Przez całą przygodę ze sportem nękany przez kontuzje, skąd trafił do Vitall Clinic i Vitall Sport, gdzie jak kiedyś policzył odbył przeszło 100 wizyt rehabilitacyjnych, min. po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego i zapaleniu spojenia łonowego. Łącznie na rehabilitacji spędził 25 miesięcy. 

Absolwent Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie, gdzie w 2015 roku obronił pracę napisaną o sobie: „Wpływ kontuzji i urazów na rozwój młodego zawodnika piłki nożnej w wieku 17-22 lata”.

Ukończył Akademię Trenerów Mentalnych, gdzie przygotowywał się do zawodu trenera mentalnego. 

Koncentruje się na pracy w sporcie i biznesie. Szczególnym jego zainteresowaniem jest rola psychiki w kontekście powrotu do zdrowia po kontuzji. 

Od najmłodszych lat zainteresowany przedsiębiorczością. Od kilku lat prowadzi firmę w obszarze digital marketingu – rebenagesta.com 

Przedsiębiorca, sportowiec, inwestor, mol książkowy. Z otwartą głową poszukuje odpowiedzi na kolejne pytania w swoim życiu. Szacuje, że przeczytał blisko 500 książek w swoim życiu. Prywatnie zainteresowany sportem, psychologią, rozwojem osobistym, biohackingiem, ekonomią i nowymi technologiami (rynek start-upów). 

Mocno zaangażowany w ideę zwiększania świadomości w społeczeństwie. 

Miał przyjemność wraz ze swoim zespołem stworzyć stronę, na której właśnie jesteś. 🙂