PRACA GABINETU

Psychologia sportu wykorzystuje teorie oraz narzędzia z obszarów psychologii aby wspomóc zawodnika w realizacji jego celów.
Dzięki wzmacnianiu umiejętności mentalnych takich, jak radzenie sobie ze stresem czy emocjami, rozpoznanie i wprowadzenie optymalnego stanu pobudzenia organizmu, ustalanie celów czy poczucie kontroli, sportowiec jest w stanie podnosić jak i utrzymywać regularny poziom swoich wystąpień sportowych.
Zastosowanie psychologii sportu jest szerokie. Od pracy z młodymi zawodnikami, poprzez wspieranie doświadczonych sportowców po współpracę w trakcie i po kontuzji.
Podstawowym założeniem konsultacji psychologicznych jest indywidualne podejście do zawodnika i jego potrzeb.
W mojej pracy wykorzystuję narzędzie VERIM Pro Net – Biofeedback GSR.
Treningi z wykorzystaniem Biofeedback GSR wspomagają:
świadomość zachodzących zmian w ciele zawodnika jak i naukę umiejętności mentalnych, wpływających na zmiany pobudzenia organizmu.

OFERUJEMY PEŁEN ZAKRES USŁUG PSYCHOLOGII SPORTU

VITALL CLINIC - ZADBAJ Z NAMI O SWOJE ZDROWIE

Konsultacje_indywidualne
Konsultacje indywidualne
Skierowane do: dzieci i młodzieży/ dorosłych (amatorów, profesjonalistów) / trenerów / rodziców
Najczęściej poruszane obszary to:
radzenie sobie ze stresem, z emocjami, z oczekiwaniami, z lękiem przed porażką, optymalny poziom pobudzenia, budowanie rutyny przedstartowej, oraz wiele innych .
Spotkania opierają się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach wynikających z treningów, startów jak i czynników pozasportowych. Dają możliwość dokładnego określenia obszarów mentalnych, nad którymi warto pracować.
Przebieg spotkań to nie tylko rozmowa, ale również dobór odpowiednich ćwiczeń, których celem jest nauka nowych umiejętności mentalnych.

O NAS

VITALL CLINIC - WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Maria_Bober
Maria Bober

Absolwentka SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Wrocław – mgr psychologii, studia podyplomowe Psychologii Sportu Pozytywnego SWPS Sopot. Od 2013 roku prowadzi zajęcia grupowe, wykłady, szkolenia i sesje indywidualnie z zawodnikami oraz trenerami sportów indywidualnych i drużynowych. Doświadczenie we współpracy z klubami sportowymi i Reprezentacją Polski.

Zobacz jak pracujemy
GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

VITALL CLINIC - CENTRUM MEDYCZNE

Bielsko-Biała, ul. Kazimierza Wielkiego 26

foreverlifeclinic_sygnet