OFERUJEMY PEŁEN ZAKRES USŁUG PSYCHOTERAPEUTYCZNYCH

VITALL CLINIC - ZADBAJ Z NAMI O SWOJE ZDROWIE

konsultacja-z-psychologiem
Konsultacja z psychologiem

Konsultacje z psychologiem to propozycja dla osób poszukujących rozmowy i informacji w związku z przeżywanymi wątpliwościami, które dotyczą ich własnej sytuacji bądź sytuacji osób bliskich.

Koszt: 120zł
Czas trwania: 50minut
coaching
Coaching

Coaching jest formą pracy skupioną wokół rozwoju osobistego, zawodowego. Jest wsparciem w doskonaleniu kompetencji oraz wydobywania talentów, mocnych stron.
Poprzez stawianie mocnych pytań i używanie adekwatnych narzędzi, coach pomaga Klientowi „wydobyć na powierzchnie” mocne strony, skuteczne nawyki oraz kluczowe przekonania zarówno te które pomagaj w życiu jak i te które nam podcinają skrzydła.

Koszt: 250zł
Czas trwania: 60minut
psychoedukacja

Psychoedukacja / szkolenia indywidualne

Psychoedukacja / szkolenie indywidualne ma na celu przekazywanie wiedzy na temat funkcjonowania człowieka w różnych okolicznościach życiowych i warunkach społecznych.
Pomaga w rozpoznawaniu własnych zasobów, w lepszym rozumieniu siebie dając możliwość skutecznego zarządzania i opiekowania się sobą.

Koszt: 150zł
Czas trwania: 60minut

PROWADZĄCA ZAJĘCIA

VITALL CLINIC - WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

AgnieszkaBugaj
Agnieszka Bugaj psycholog, konsultant, coach, trener
Posiada 15 letnie doświadczenia w pracy z ludźmi, pracując dla polskich oraz międzynarodowych korporacji jako psycholog, konsultant, trener i coach. Prowadzi programy rozwojowe dla top managementu, menedżerów średniego/wyższego szczebla i tych z pierwszej linii (brygadzistów) oraz specjalistów. Praktyk w realizacji indywidualnych programów coachingowych. Specjalizuje się w coachingu menedżerskim i kariery.

Czytaj więcej

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

VITALL CLINIC - CENTRUM MEDYCZNE

Bielsko-Biała, ul. Kazimierza Wielkiego 26

foreverlifeclinic_sygnet