OFERUJEMY PEŁNĄ USŁUGĘ WYBIELANIA ZĘBÓW

VITALL CLINIC - ZADBAJ Z NAMI O SWÓJ UŚMIECH

SKUTECZNOŚĆ

Metoda wybielania zębów marki White&Beauty jest skutecznym oraz w pełni bezpiecznym zabiegiem kosmetycznym.
Wykorzystana przez nas technologia wybielania laserowego została stworzona przez amerykańskich specjalistów w oparciu o liczne badania i doświadczenia.

CEL

Metody wybielania zębów stosowane w gabinecie wybielania Vitall Clinic Centrum Medycznego mają na celu usunąć przebarwienia zębów, powstające podczas spożywania naturalnych lub sztucznych barwników zawartych w żywności.

EFEKTYWNOŚĆ

W dobie perfekcjonizmu XXI wieku zdrowy i piękny uśmiech stał się priorytetem. Domowe metody wybielania bywają nieefektywne, wymagają dłuższego okresu czasu do uzyskania zadowalających efektów, natomiast ich nieumiejętne stosowanie może prowadzić do uszkodzeń szkliwa oraz nadwrażliwości.

BEZPIECZEŃSTWO

Zabieg kosmetycznego wybielania zębów w gabinecie wybielania Vitall Clinic Centrum Medyczne daje natychmiastowe efekty, z zapewnieniem maksimum bezpieczeństwa.

O NAS

VITALL CLINIC - WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

wb_logo
White & Beauty Bielsko-Biała

White & Beauty jest największą w Polsce siecią specjalistycznych gabinetów wybielania zębów. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na polskim i zagranicznym rynku, procentuje usługami świadczonymi na najwyższym poziomie.
Działania marki White &Beauty opierają się się na dążeniu do doskonałości świadczonych usług, uwzględniając opinie i odczucia pacjentów.
White Beauty dba o przyjazną atmosferę dla swoich klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych, w myśl zasady, iż miejsce tworzą ludzie.

Czytaj więcej 

ZALETY LASEROWEGO WYBIELANIA ZĘBÓW W NASZYM GABINECIE

VITALL CLINIC - ZALETY WYBIELANIA ZĘBÓW

100% skuteczności
Bezpieczeństwo i bezbolesność zabiegu
Efekty widoczne już po jednym zabiegu
Czas trwania zabiegu to zaledwie 45 - 60 min
Rezultat wybielania sięgający do 14 odcieni
Efekt utrzymujący się do 2 lat

TOK ZABIEGU WYBIELANIA ZĘBÓW

VITALL CLINIC - JAK PRZEBIEGA WYBIELANIE ZĘBÓW

1. Zapoznanie się z przeciwwskazaniami do zabiegu

2. Wypełnienie koniecznej dokumentacji

3. Badanie koloru zębów przed zabiegiem

4. Trzykrotne naświetlanie żelu wybraną lampą (Led lub Premium)

5. Ponowne badanie koloru zębów po zakończeniu wybielania

Przed wizytą zalecamy wykonanie skalingu i piaskowania,  w celu pozbycia się nagromadzeń osadu lub kamienia.

Zalecenia po zabiegu wybielania zębów

VITALL CLINIC - JAK ZACHOWAĆ BIAŁY UŚMIECH NA DŁUŻEJ

Po laserowym wybielaniu zębów, w celu utrwalenia koloru oraz przedłużenia jego utrzymania, zalecamy stosowanie „białej diety”. Opiera się ona na produktach spożywczych pozbawionych kolorowych pigmentów. Okres przestrzegania „białej diety” powinien wynosić od siedmiu do czternastu dni.
Produkty, kategorycznie wykluczone to:
buraki, jagody, pomidory, szpinak, papryka, truskawki, wiśnie, maliny, ciemne winogrona, marchew, konfitury,ciemne sosy i przyprawy, soki owocowe, napoje energetyzujące i izotoniczne,kawa, herbata, wino.

Wrogiem białej diety jest również palenie papierów!

,,Biała dieta’’ to przyzwolenie na spożywanie między innymi produktów takich jak: jasne pieczywo, nabiał, ryby, banany, ziemniaki, ryż, jasny makaron, produkty zbożowe, jasne przyprawy i sosy, drób.
Uwaga!
Po trzech dniach od wybielania zębów dopuszcza się picie napojów barwiących jedynie przez słomkę.
Okres stabilizacji koloru zębów po wybielaniu trwa do czternastu dni. Barwa uzyskana bezpośrednio po zabiegu może różnić się od tej ostatecznej. W celu podtrzymania bieli zębów po zabiegu możliwe jest wykonanie zabiegu podtrzymującego (2x10min) do dwóch miesięcy po zabiegu. Po upływie tego czasu można bezpiecznie wykonać kolejny zabieg wybielania zębów (3x15min).
Należy pamiętać, że efekt wybielania zębów nie jest wieczny. Przebarwienia nazębne będą powstawały cały czas, gdyż produkty zawierają wiele barwników sztucznych, jak i naturalnych.
Osobom, które często piją czarną herbatę, kawę, palą papierosy zaleca się stosowanie produktów podtrzymujących efekty wybielania oraz skracających okres trwania białej diety, Mus Foaming White czyli Kredki White Pro. Preparaty dostępne są w gabinecie lub na stronie internetowej.
GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

VITALL CLINIC - CENTRUM MEDYCZNE

Bielsko-Biała, ul. Kazimierza Wielkiego 26

foreverlifeclinic_sygnet