O Vitall Clinic

Home

O Vitall Clinic

Mając na uwadze wygodę naszych pacjentów, troszczymy się o zapewnienie pełnego kompletu świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie.

Vitall Clinic stanowi kompleks gabinetów lekarskich oraz zabiegowych, oferujący szeroki wachlarz usług medyczno – kosmetycznych, których celem jest poprawa jakości życia poprzez rozwiązywanie problemów natury zdrowotnej oraz estetycznej naszych pacjentów.

Dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi współpracującemu ze sobą, zapewniamy naszym pacjentom holistyczne podejście do problemu z wykorzystaniem innowacyjnych procedur medycznych na najwyższym światowym poziomie.

Nasz personel

Nasz zespół współtworzą ludzie zafascynowani swoim fachem, którzy z zamiłowaniem nieustannie poszerzają swoją wiedzę i zdobywają praktyczne doświadczenie, dążąc do perfekcji w swojej dziedzinie, w celu oferowania naszym pacjentom najwyższych światowych standardów swoich usług.

Renata Polak-Chałupnik

Specjalista w dziedzinie farmacji aptecznej

Magister farmacji - z wykształcenia i powołania, specjalista w dziedzinie farmacji aptecznej, absolwent studiów podyplomowych Prawo medyczne i bioetyka; założyciel Vitall Clinic Centrum Wlewów Dożylnych - z potrzeby stworzenia miejsca poprawy komfortu życia za pomocą efektywnego wyrównania niedoborów.

Kroplówki witaminowe

Anna Buzderewicz

RATOWNIK MEDYCZNY

Dyplomowany ratownik medyczny, od kilkunastu lat związany z tematyką ratownictwa i pierwszej pomocy – co jest jej pasją. Instruktorem/trenerem kursów BLS/AED Polskiej Rady Resuscytacji.

Patrycja Pułecka

SOCIAL MEDIA MANAGER

Absolwentka ATH, asystentka kliniki, social media menager, asystentka kosmetyczna

Dr Michał Zdanowicz

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, Praktyk medycyny estetycznej od 2008 roku.
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging pod kierownictwem Dr Andrzeja Ignaciuka (Oddział Polskiego Towarzystwa Lekarskiego).
Dodatkowo specjalizuje się także w rehabilitacji medycznej oraz medycynie sportowej.

Medycyna estetyczna

Edyta Wróblewska

PODOLOG

Dyplomowany specjalista ds podologii, absolwentka Akademii Podologii w Katowicach, członek Stowarzyszenia Medycznie Praktykujących Podologów. Aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach, również jako szkoleniowiec i prelegent. Pasjonatka ortopodologii i podologii pediatrycznej. Prywatnie szczęśliwa żona i matka 3 dzieci.

Podolog

Dr n. med. Małgorzata Jachacz-Łopata

Fizjoterapia kobiet, joga

Fizjoterapeutka uroginekologiczna, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, doktoryzowała się na Wydziale Lekarskim SUM w Katowicach oraz w Sahlgrenska Akademin w Goteborgu (Szwecja). Współautorka koncepcji Femme Medica. Szkoli i edukuje nt. zdrowia kobiety. Instruktor Jogi oraz Pilates.

Fizjoterapia kobiet

Michał Sobiech

Dietetyk

Absolwent dietetyki na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia oraz Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Pasjonat kompleksowego podejścia do człowieka oraz terapii dietą.

Dietetyk