Refleksologia twarzy

Zaplanuj wizytę online

Szybko i wygodnie

Jak do nas dojechać?

Kazimierza Wielkiego 26
43-300 Bielsko-Biała

Zadzwoń do nas

Czynny w godzinach 9:00 - 20:30

+48 608 066 110

Napisz do nas

Odpowiemy do 24 godzin

kontakt@vitallclinic.pl

;

Refleksologia twarzy

Zdjęcie Tematyczne - Blog

Turbo Łatwo jest poczuć się zmiażdżonym tym, co życie rzuca w naszą stronę, a stres, lęk i depresja są powszechne. Życie może być ciężkie, gdy walczymy ze zdrowiem psychicznym, ale istnieje wiele pozytywnych rzeczy, które mogą pomóc, a refleksologia twarzy jest tylko jedną z nich.

Refleksologia twarzy – jaki ma cel?

Uważam, że refleksologia twarzy to fantastyczny „zestaw narzędzi” by wrócić do dobrego samopoczucia i zachować zdrowie. Bezpośrednią i najbardziej oczywistą korzyścią refleksologii jest to, że bardzo szybko wprowadza nas w głęboką relaksację, pomagając rozładować napięcie utrzymywane w ciele. Ponieważ nasze ciało i umysł są ściśle połączone, kiedy czujemy się zrelaksowani fizycznie, nasz umysł i emocje również wyciszają się. Zharmonizowane  ciało oznacza, że nasze hormony – które mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie psychiczne – zostają wyrównane ( wprowadzamy organizm w stan homeostazy). Refleksologia zachęca do uwalniania endorfin, naturalnych środków przeciwbólowych naszego organizmu i hormonów „dobrego samopoczucia”. Głęboka relaksacja i równowaga hormonalna również pomagają w lepszym śnie, jednym z fundamentów dobrego zdrowia psychicznego.

Refleksologia twarzy

Refleksologia w VitallClinic – pozwól sobie na relaks

Refleksologia twarzy pozwala nacisnąć przycisk pauzy i odciąć trochę potrzebnego wolnego miejsca od potrzeb życiowych. Zabieg może pomóc oczyścić twój zajęty umysł, wyciszyć negatywne myśli i odświeżyć cię, gdy czujesz się nieswojo. Uczenie się relaksu pozwala nam wszystkim lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami życia, dając nam możliwość cofnięcia się o krok, zyskania perspektywy i zadbania o siebie. Daj sobie szanse na błogi relaks, w naszym zagonionym świecie nie zapominaj że jesteś ważny/a!

* Należy pamiętać, że refleksologia nie zastępuje żadnych porad udzielonych przez lekarza rodzinnego lub innego lekarza.

Z zabiegu refleksologii skorzystasz w naszym gabinecie. Odwiedź stronę i umów się na wizytę!

Wizyta refleksologia twarzy