Wybielanie zębów

Zaplanuj wizytę online

Szybko i wygodnie

Jak do nas dojechać?

Kazimierza Wielkiego 26
43-300 Bielsko-Biała

Zadzwoń do nas

Czynny w godzinach 9:00 - 20:30

+48 608 066 110

Napisz do nas

Odpowiemy do 24 godzin

kontakt@vitallclinic.pl

;

Cennik

Akcelerator Halogeonowy (Lampa Premium)

Laserowe wybielanie zębów

699

Laserowe wybielanie zębów

499

Laserowe wybielanie pojedynczego zęba

199

Akcelerator Elektroluminescencyjny (Lampa LED)

Laserowe wybielanie zębów

499

Laserowe wybielanie zębów- jeden łuk

299

Laserowe wybielanie pojedynczego zęba

99

Akcelerator Halogenowy

Laserowe wybielanie podtrzymujące

199

Akcelerator Elektroluminescencyjny

Wybielanie podtrzymujące

99

Remineralizacja

remineralizacja

99

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów* (*usługa niemedyczna)

Wybielanie zębów Bielsko — zadbaj z nami o swój uśmiech

Piękny uśmiech i zdrowe, białe zęby pozostają w sferze marzeń wielu osób. Nawet gdy wyleczone zostaną wszystkie ubytki, może okazać się, że zabarwienie zębów znacznie odbiega od śnieżnej bieli. Sprawy nie ułatwia podłoże genetyczne, spożywanie herbaty i kawy, palenie papierosów, a nawet przyjmowanie leków. Czyż nie jest przejmujący fakt, że wiele osób powstrzymuje uśmiech, wstydząc się swoich zębów? Wybielanie zębów zalicza się do marzeń, których spełnienie jest na wyciągnięcie ręki — okazuj radość bez skrępowania i ciesz się olśniewającym wizerunkiem.

Uśmiechnij się szeroko — wybielanie zębów Bielsko

Przebarwienia pojawiające się często na zębach, stanowią nie lada problem estetyczny — dodają lat, ujmują uroku, a nawet profesjonalnemu wizerunkowi. Co więcej, pociągają za sobą szereg problemów, takich jak obniżona pewność siebie, kompleksy, czy dyskomfort przy przeżywaniu radości. Stosowanie na co dzień past wybielających jest w stanie tylko nieznacznie rozjaśnić powłokę zębów. Optymalne rozwiązanie zachowawcze stanowią profesjonalne zabiegi, jakie oferuje centrum medyczne Vitall Clinic. To tutaj pozbędziesz się nieestetycznych przebarwień na zęb

Skuteczność i bezpieczeństwo — wybielanie zębów Bielsko

Metoda wybielania zębów White&Beauty jest skuteczna oraz bezpieczna. Wykorzystana przez nas metoda wybielania laserowego została stworzona przez amerykańskich specjalistów na podstawie licznych badań i doświadczenia.

W dobie perfekcjonizmu XXI wieku zdrowy i piękny uśmiech stał się priorytetem. Domowe metody wybielania zębów bywają nieefektywne, wymagają dłuższego czasu do uzyskania zadowalających efektów, natomiast ich nieumiejętne stosowanie może prowadzić do uszkodzeń szkliwa oraz nadwrażliwości. I tutaj wyłania się kolejna nasz wyróżnik: bezpieczeństwo. Zabieg kosmetycznego wybielania zębów w gabinecie Vitall Clinic daje natychmiastowe efekty, z równoczesnym zapewnieniem maksimum bezpieczeństwa. Ponadto przeprowadzany przez nas wybielanie jest całkowicie bezbolesny i nie trwa dłużej niż godzinę. Podsumowując zalety laserowego wybielania zębów w naszym gabinecie:

  • wybielanie zębów w Bielsku — nie musisz nigdzie wyjeżdżać, by znaleźć to, czego szukasz
  • skuteczność
  • bezpieczeństwo
  • bez bólu i stresu
  • efekty widoczne już po jednym zabiegu
  • długość zabiegu to zaledwie 45-60 minut
  • do 20 możliwych odcieni różnicy
  • rezultaty utrzymujące nawet przez 2 lata

 

Wybielanie zębów Bielsko — jak to wygląda?

Pierwszym etapem wybielania jest zebranie szczegółowego wywiadu od pacjenta. Zapytamy Cię o stan zdrowia, przyjmowane leki, ilości wypijanej kawy, stan uzębienia i zidentyfikujemy opcjonalne przeciwwskazania do zabiegu. Następnie wypełnimy dokumentację i zbadamy kolor Twoich zębów przed zabiegiem.

Meritum wybielania zębów jest trzykrotne naświetlanie żelu wybraną lampą (led lub premium). Po zakończeniu zabiegu ponownie zbadamy kolor zębów i wspólnie będziemy podziwiać efekty.

By osiągnąć możliwie najlepsze efekty wybielania zębów, zalecamy przed umówioną wizytą na zabieg wykonać u stomatologa skaling i piaskowanie, w celu pozbycia się nagromadzonego osadu lub kamienia.

Jak zachować biały uśmiech na dłużej?

Po laserowym wybielaniu zębów, w celu utrwalenia koloru oraz przedłużenia jego utrzymania, zalecamy stosowanie „białej diety”. Opiera się ona na produktach spożywczych pozbawionych kolorowych pigmentów. Okres przestrzegania „białej diety” powinien wynosić od siedmiu do czternastu dni.

Produkty, kategorycznie wykluczone to: buraki, jagody, pomidory, szpinak, papryka, truskawki, wiśnie, maliny, ciemne winogrona, marchew, konfitury, ciemne sosy i przyprawy, soki owocowe, napoje energetyzujące i izotoniczne, kawa, herbata, wino. Wrogiem białej diety jest również palenie papierosów!

„Biała dieta” to nastawienie na spożywanie produktów takich jak: jasne pieczywo, nabiał, ryby, banany, ziemniaki, ryż, jasny makaron, produkty zbożowe, jasne przyprawy i sosy, drób.

Uwaga!

Po trzech dniach od wybielania zębów dopuszcza się picie napojów barwiących jedynie przez słomkę.

Okres stabilizacji koloru zębów po wybielaniu trwa do czternastu dni. Barwa uzyskana bezpośrednio po może różnić się od tej ostatecznej. W celu podtrzymania bieli zębów po wybielaniu możliwe jest wykonanie wybielania podtrzymującego (2 × 10 min) do dwóch miesięcy po zabiegu. Po upływie tego czasu można bezpiecznie wykonać kolejny zabieg wybielania zębów (3 × 15 min).

Należy pamiętać, że efekt wybielania zębów nie jest wieczny. Przebarwienia nazębne będą powstawały cały czas, gdyż produkty zawierają wiele barwników sztucznych, jak i naturalnych.