Gabinet położnej Bielsko

Zaplanuj wizytę online

Szybko i wygodnie

Jak do nas dojechać?

Kazimierza Wielkiego 26
43-300 Bielsko-Biała

Zadzwoń do nas

Czynny w godzinach 9:00 - 20:30

+48 608 066 110

Napisz do nas

Odpowiemy do 24 godzin

kontakt@vitallclinic.pl

;
Specjaliści
Cennik
Opis
Kontakt

Gabinet położnej Bielsko - Nasi specjaliści

Specjalista VitallClinic

Dominika Grabowska

Położna

Dominika Grabowska jest położną od 2018 roku. Wykształcenie zdobyła w Opolu, kończąc studia licencjackie w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej, a później uzyskując tytuł magistra na Uniwersytecie Opolskim. Obecnie pracuje na Oddziale Noworodków Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, wcześniej stanowiła część zespołu Bloku Porodowego w Klinicznym Centrum Położnictwa, Ginekologii i Neonatologii w Opolu oraz pracowała w Centrum Medycznym MediClinica, gdzie jeszcze jako studentka położnictwa uczyła się kontaktu z pacjentką oraz podstaw budowania prawidłowej relacji pacjent – specjalista, którą obecnie uważa za podstawę każdego spotkania z ciężarną, rodzącą, położnicą czy młodą mamą lub tatą. Dużą uwagę przywiązuje do edukacji zdrowotnej oraz okołoporodowej, uważając, że u podstaw zdrowego życia i świadomego rodzicielstwa leży uzyskanie rzetelnej wiedzy oraz praktyczne przygotowanie.

Jej wielką zawodową pasją jest promowanie karmienia piersią, a długofalowym celem odczarowanie i możliwe odmedykalizowanie porodu i pierwszych chwil z noworodkiem. Samokształcenie, doskonalenie uzyskanych umiejętności i nabywanie nowych są istotnym elementem mojego zawodowego życia. Śledzi najnowsze doniesienia, berze udział w szkoleniach, konferencjach oraz webinarach, a obecnie jest także uczestniczką kursu specjalizacyjnego „Pielęgniarstwo Ginekologiczno – Położnicze”. Pozostały wolny czas lubi spędzać, obcując z naturą – jednak, bardziej niż górskie tereny, ceni nizinne Podlasie. Dodatkowo, bardzo bliska jest jej szeroko pojęta sztuka, z której największym uczuciem darzy teatr oraz poezję.

 

Cennik

Konsultacja położnej

Konsultacja położnej

80

Gabinet położnej Bielsko

Podczas tego spotkania z położną w Gabinecie Położnej Vitall Clinic otrzymasz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania: jak przygotować się do ciąży, jak złagodzić dolegliwości ciążowe, jak skompletować wyprawkę do szpitala, jak naturalnie wesprzeć rozpoczęcie czynności porodowej… Masz więcej pytań? Zapraszamy Cię na konsultację do naszego Gabinetu Położnej! Pamiętaj, że Twoje pytania, wątpliwości i niewiadome, nie muszą dotyczyć tylko ciąży, porodu i noworodka. Równie chętnie pomożemy Tobie lub Twojej córce przygotować się do pierwszej wizyty u ginekologa, przeprowadzimy edukację seksualną czy podpowiemy, jak przygotować się do ginekologicznego zabiegu operacyjnego i jak pokonać trudności związane z okresem menopauzy. Masz wątpliwości dotyczące karmienia piersią? Zapraszamy na konsultację laktacyjną, o której przeczytasz w zakładce Poradnia Laktacyjna.

Czas trwania wizyty to 30 minut i może odbyć się w gabinecie lub on-line