POZNAJ VITALL CLINIC - Centrum Wlewów Dożylnych

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała - poznaj Vitall Clinic

Vitall Clinic Centrum Wlewów Dożylnych to placówka medyczna, której celem jest poprawa jakości życia oraz przyspieszenie procesów regeneracji organizmu poprzez suplementacje witamin i minerałów drogą dożylną.
Metoda podania substancji leczniczych za pomocą wlewu dożylnego, inaczej infuzji lub kroplówki witaminowej ma za zadanie dostarczanie bezpośrednio do krwiobiegu składników odżywczych, mikroelementów oraz minerałów wraz z nawodnieniem organizmu.
Podanie składników aktywnych drogą dożylną powoduje omijanie przez nie etapu metabolizmu w wątrobie, dzięki czemu nie podlegają wpływowi enzymów trawiennych, co skutkuje 100- procentową wchłanialnością podanych składników.
foreverlifeclinic sygnet
Zaletami kroplówek witaminowych podawanych w Vitall Clinic są:
indywidualne dopasowanie składu kroplówki do stanu zdrowia i potrzeb pacjenta, krótki czas podania, 100-procentowa przyswajalność, dostarczanie organizmowi wyłącznie składników aktywnych z maksymalnym ograniczeniem substancji pomocniczych obciążających organizm, efekty obserwowane niemalże natychmiast po zabiegu.
Poszczególne kroplówki witaminowe proponowane w Vitall Clinic w Bielsku-Białej zostały skomponowane przez specjalistę farmacji aptecznej we współpracy z doświadczonymi lekarzami i pielęgniarkami.
W skład każdej kroplówki witaminowej wchodzą wyłącznie certyfikowane produkty lecznicze oraz wyroby medyczne, dopuszczone do obrotu na terenie RP oraz Unii Europejskiej.

ZALETY KROPLÓWEK WITAMINOWYCH

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała - zalety

BEZPIECZEŃSTWO

Każda kroplówka jest dopasowana indywidualnie do stanu zdrowia pacjenta po wcześniejszym wywiadzie lekarskim. W skład poszczególnych wlewów dożylnych wchodzą wyłącznie produkty lecznicze oraz wyroby medyczne dopuszczone do obrotu na terenie RP. Iniekcje są podawane przez pielęgniarkę dyplomowaną lub ratownika medycznego, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny obowiązujących w podmiocie leczniczym.

PRZEWAGA KROPLÓWEK WITAMINOWYCH NAD WITAMINAMI I MINERAŁAMI W PODANIU DOUSTNYM

Dostępne na rynku farmaceutycznym preparaty witamin i minerałów w formie doustnej, występują głównie jako suplementy diety, co nie daje gwarancji jakości, porównywalnych do jakości produktów leczniczych. Ponadto uzupełnianie niedoborów witamin i minerałów w formie tabletek / kapsułek, wiąże się z dawką substancji pomocniczych w nich zawartych, dodatkowo obciążających organizm.
W skład kroplówek witaminowych wchodzą jedynie produkty lecznicze oraz wyroby medyczne o potwierdzonej jakości. Podanie witamin i minerałów bezpośrednio dożylnie pozwala uniknąć podaży zbędnych substancji pomocniczych do organizmu.

NATYCHMIASTOWY EFEKT

Po podaniu kroplówki pierwsze efekty, np. przypływ siły i energii, relaksacja, są odczuwalne niemalże w chwili zakończenia iniekcji. Oczekiwane efekty działania kroplówek można zaobserwować w kolejnych dniach po aplikacji, kiedy substancje czynne zostaną dostarczone do docelowych komórek organizmu.

PRZYSWAJALNOŚĆ

Podaż witamin i minerałów drogą dożylną daje największą z możliwych efektywność, gdyż wchłanialność substancji odżywczych zaaplikowanych do organizmu bezpośrednio do żyły wynosi 100%, nie obciążając organizmu zbędnymi substancjami pomocniczymi.

KRÓTKI CZAS PODANIA

Czas iniekcji wynosi od 30 do 60 minut, w zależności od składu i objętości kroplówki witaminowej.

POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Kroplówki witaminowe są przygotowywane wyłącznie z produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych dopuszczonych do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej.

3 KROKI DLA NAJLEPSZYCH EFEKTÓW

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała - 3 kroki

Konsultacja lekarska (diagnostyka)
Konsultacja lekarska ma za zadanie zweryfikowanie stanu zdrowia pacjenta oraz
oczekiwań pacjenta, i doboru odpowiedniego zabiegu. Mile widziane wyniki badań
krwi z ostatniego badania.
Dobór składu kroplówki
Dopasowanie składu kroplówki witaminowej przez lekarza medycyny do wymagań pacjenta, a także
do jego stanu zdrowia z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta. Ustalenie zalecanej
częstotliwości zabiegów w celu uzyskania maksymalnych efektów.
Infuzja
Podanie kroplówki witaminowej pod kontrolą profesjonalnego personelu medycznego. Czas wlewu 30-50 minut.

PARTNERZY Vitall Clinic

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała - partnerzy

OrtomedSport_BB
Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała -san medical
mediraty_finansowanie_logo_v
MedicalBeautyLogo
GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Kroplówki witaminowe Bielsko-Biała, Żywiec - adres

Bielsko-Biała, ul. Kazimierza Wielkiego 26