Marzysz o odprężeniu, odpoczynku i poczuciu spokoju własnego ciała? A może potrzebujesz regeneracji po wysiłku , lub chcesz wymodelować swoją sylwetkę? Sprawdź Masaż Bielsko!

Jeżeli szukasz naprawdę dobrego gabinetu masażu w Bielsku- Białej,  to właśnie jest odpowiednie miejsce dla Ciebie. Wysoce wyspecjalizowana kadra z dużym doświadczeniem zadba o Ciebie w profesjonalny i kompleksowy sposób.
Gabinet masażu Bielsko mieści się przy ulicy Kazimierza Wielskiego 26 w Bielsku-BiałejW jednym budynku mogą Państwo skorzystać z szerokiego asortymentu zabiegów dla duszy i ciała.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 22.00
Rejestracja pod numerem telefonu: +48 608 066 110

OFERUJEMY PEŁEN ZAKRES MASAŻY RELAKSACYJNYCH

VITALL CLINIC - ZADBAJ Z NAMI O SWOJE ZDROWIE

O FIZJOTERAPII KOBIET

VITALL CLINIC - WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

masaz_relaksacyjny
Tomasz Pieczyrak

magister fizjoterapii oraz absolwent WSA w Bielsku-Białej , ukończonej w 2015r. Od siedmiu lat pracuje jako fizjoterapeuta i masażysta. Swoje doświadczenie zdobywał w klubie piłkarskim, prywatnym gabinecie rehabilitacji i masażu oraz hotelowym SPA. Od dwóch lat związany zawodowo z kliniką rehabilitacji Orto Med Sport Bielsko-Biała. Specjalizuje się w szeroko pojętej rehabilitacji ortopedyczno – urazowej, sportowej, a także w masażu Bielsko.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

VITALL CLINIC - CENTRUM MEDYCZNE

Bielsko-Biała, ul. Kazimierza Wielkiego 26

foreverlifeclinic_sygnet