Masaż Bielsko

Zaplanuj wizytę online

Szybko i wygodnie

Jak do nas dojechać?

Kazimierza Wielkiego 26
43-300 Bielsko-Biała

Zadzwoń do nas

Czynny w godzinach 9:00 - 20:30

+48 608 066 110

Napisz do nas

Odpowiemy do 24 godzin

kontakt@vitallclinic.pl

;

Cennik

Masaż

Masaż klasyczny 30 min.

70

Masaż klasyczny 60 min.

120

Masaż leczniczy 30 min.

80

Masaż leczniczy 60 min.

150

Masaż relaksacyjny 60 min. (usługa niemedyczna)

150

Masaż relaksacyjny 90 min. (usługa niemedyczna)

200

Masaż sportowy 30 min.

90

Masaż sportowy 60 min.

180

Masaż antycellulitowy bańką chińską

70

Masaż antycellulitowy bańką chińską

120

Drenaż twarzy

70

Peeling 30 min (usługa niemedyczna)

70

Peeling + masaż relaksacyjny 90 min. (usługa niemedyczna)

220

Peeling + masaż relaksacyjny + twarz i głowa 120 min (usługa niemedyczna)

300

Masaż kamieniami (plecy) 30 min. (usługa niemedyczna)

80

Masaż kamieniami ( plecy + tył nóg ) 60 min. (usługa niemedyczna)

150

Masaż kamieniami ( całego ciała) 90 min. (usługa niemedyczna)

200

Masaż twarzy 30 min.

70

Masaż twarzy i pleców 60 min.

120

Bandaże Arosha (antycellulitowe, ujędrniające) 45 min. (usługa niemedyczna)

200-250

Bandaże Arosha (antycellulitowe, ujędrniające) 90 min. (usługa niemedyczna)

280-330

Masaż czekoladą 30 min. (usługa niemedyczna)

80

Masaż kobiet w ciąży (plecy) 30 min.

80

Masaż Bielsko

Masaż

Masaż Bielsko — dla ciała i umysłu

Potrzebujesz odpoczynku, regeneracji po wysiłku, odprężenia lub chcesz wymodelować swoją sylwetkę? A może pragniesz błogiego relaksu, który uspokoi Twoje ciało i myśli?

Niezależnie od głównej motywacji, możesz poprawić jakość swojego życia dzięki możliwościom, jakie oferuje Ci masaż — Bielsko wie, co dobre.

Wszechstronne działanie — specyfika masażu

Najogólniej rzecz ujmując, można by podzielić masaże na klasyczne, lecznicze, profilaktyczne, relaksacyjne i nastawione na wywieranie konkretnego efektu (np. antycellulitowego). Jednak takie rozróżnienie jest nieco ograniczające, gdyż każdy rodzaj masażu może poprawić stan zdrowia, działać profilaktycznie, regenerować, relaksować, czy przynosić wyraźną poprawę kondycji skóry, niezależnie od głównego priorytetu i zakładanego rezultatu danego rodzaju masażu.

Masaż jest szerokim pojęciem z zakresu fizjoterapii, oznaczającym mechaniczne działania na tkanki organizmu, przy założeniu bierności osoby masowanej. Forma terapii, którą jest masaż, znana jest ludzkości prawdopodobnie od 3000 lat i cały czas rozwija się, poszerzając o nowe techniki i rozwiązania. Nic w tym dziwnego — masaż potrafi przynieść ulgę w cierpieniu, pomóc szybciej wrócić do sprawności po wystąpieniu zaburzeń zdrowotnych, odprężyć oraz… sprawić ogromną przyjemność.

Massein, massage, masaż — Bielsko ma własną definicję

Już na etapie analizy pojęcia masażu, można zbudować sobie wyobrażenie o istocie tego zjawiska. W zależności od przyjętej etymologii (a genezy tego słowa można doszukiwać się w kilku językach!) masaż oznacza ugniatanie, dotykanie, nacieranie, czy mieszanie — i w zasadzie każde tłumaczenie jest tutaj adekwatne. A jaką definicję posiada masaż Bielsko? Poznaj ją na własnej skórze w gabinecie centrum Medycznego Vitall Clinic!

Jeżeli szukasz naprawdę dobrego gabinetu masażu w Bielsku-Białej, to właśnie jest odpowiednie miejsce dla Ciebie. Wysoce wyspecjalizowana kadra z dużym doświadczeniem zadba o Ciebie w profesjonalny i kompleksowy sposób.

Masaż — Bielsko wie, co dobre

Niezależnie od tego, czego najbardziej oczekujesz od masażu, możesz spodziewać się wszechstronnych efektów. Pozwól nam zadbać o Ciebie wielowymiarowo.

W ofercie masażu w gabinecie Vitall Clinic odnajdziesz szereg propozycji, koncentrujących się wokół zagadnień zdrowotnych, relaksacyjnych, czy kosmetycznych.

Mistrzowska klasyka

Najbardziej uniwersalną propozycją, skierowaną właściwie do każdej osoby jest masaż klasyczny. To jedna z częściej wybieranych ofert. Zadaniem masażu klasycznego jest odprężenie, relaks, regeneracja, ale też ukojenie opcjonalnego bólu osoby masowanej. Klasyczny masaż może grawitować ku bardziej sprecyzowanym celom, zyskując większe spektrum właściwości leczniczych, wyszczuplających itp. Często na opcję masażu klasycznego decydują się osoby, chcące połączyć łagodzenie bólu mięśni, czy kręgosłupa z działaniem poprawiającym stan skóry lub kojącym skołatane nerwy. To bardzo istotne — masaż klasyczny rozluźnia i działa korzystnie nie tylko na mięśnie, ale tez na psychikę. Pomaga odzyskać lub uzyskać wewnętrzną harmonię i równowagę.

Dobroczynne działanie na skórę masażu klasycznego umożliwia pozbycie się z organizmu nadmiaru wody, toksyn i zbędnych substancji przemiany materii, a także dotlenia i reguluje krążenie. Co więcej, masaże tego typu stymulują pracę układu pokarmowego. Wszechstronnych korzyści idących za tą opcją masażu, Bielsko może doświadczać w gabinecie masażu Vitall Clinic.

W imię zdrowia — masaże lecznicze

Zazwyczaj na masaże skoncentrowane na poprawie stanu zdrowia decydują się osoby, które doznały jakiegoś rodzaju uszczerbku zdrowotnego — czy to kontuzja, zespoły bólowe, konsekwencje operacji, czy udaru. Do podstawowych efektów tego typu masażu można zaliczyć:

  • łagodzenie bólu
  • zniesienie napięcia mięśni
  • przyspieszenie regeneracji mięśni
  • zatrzymanie lub ograniczenie postępu zaniku mięśni
  • zmniejszanie obrzęków
  • wchłanianie krwiaków
  • zmniejszenie nadwrażliwości punktów spustowych

Działanie lecznicze w mniejszym lub większym stopniu wykazuje każdy rodzaj masażu. Jednak wyróżnić należy kilka rodzajów masażu, który daje szczególnie korzystne dla zdrowia rezultaty. Terapia punktów spustowych, czy refleksologia (w tym refleksoterapię stóp), to metodyki pozwalające znacznie ograniczyć lub pozbyć się całkowicie dolegliwości bólowych. Są też niezwykle pomocne w czasie rekonwalescencji.

Trzy odpowiedzi na specyficzne potrzeby: masaż, Bielsko, Vitall Clinic

Dość precyzyjne oczekiwania stawiają masażystom osoby, które decydują się na masaż sportowy. Już samo wsparcie regeneracji mięśni ma niebagatelne znaczenie w utrzymaniu najlepszej formy lub poprawieniu wyników. Kolejną grupą o specyficznych potrzebach są kobiety — właściwie na każdym etapie ich życia. Masaż kobiet w ciąży pozwala ukoić przeciążony kręgosłup i niwelować towarzyszące ciąży dolegliwości bólowe. Specyfika potrzeb kobiet, wynikająca choćby z anatomii ich ciała, zaowocowała wyodrębnieniem osobnego obszaru działań terapeutycznych, którym jest fizjoterapia kobiet.

Kobiety stanowią dominującą grupę osób, korzystających z masaży modelujących sylwetkę, czy ujędrniających ciało. To kolejny zakres głównych, możliwych efektów, jakie oferuje masaż — Bielsko.

W imię piękna — masaż Bielsko

Jako że piękno ściśle wiąże się ze zdrowiem i samopoczuciem, każdy masaż może mieć działanie upiększające. Jeśli poczujesz się lepiej po zabiegu np. z obszaru refleksologii, a na Twojej twarzy zamiast grymasu bólu pojawi się błogi uśmiech — automatycznie uwypuklisz swoje piękno. Jesteś piękna — to fakt. My sprawimy, że w końcu się taką poczujesz.

Oferujemy Ci to, co najlepsze, byś jak najlepiej poczuła/poczuł się w swojej skórze. Zobacz jakie efekty na Twojej skórze zostawi drenaż limfatyczny, masaż z bandażami Arosha lub peeling, dobrany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapoznaj się też ze specyfiką masażu kamieniami, bańką chińską, czy czekoladą i wybierz, na co dziś masz ochotę.

Podaruj sobie odrobinę relaksu, połączonego z działaniem przeciwko objawom starzenia, próbując masażu twarzy.

Masaż Bielsko — najlepszy wybór

Gabinet masażu Bielsko mieści się przy ulicy Kazimierza Wielskiego 26 w Bielsku-Białej.  W jednym budynku mogą Państwo skorzystać z szerokiego asortymentu zabiegów dla duszy i ciała.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00. Rejestracja pod numerem telefonu: +48 608 066 110.

Najczęsciej zadawane pytania

Masażysta Bielsko - na co można liczyć?

Przede wszystkim na profesjonalizm, doświadczenie i bardzo dużą orientacje na klienta. Koncentrujemy się na tym, żeby dać naszym klientom niesamowite doznania, bo wierzymy, że na nie zasługują. Nasz masażysta Bielsko zadba o Ciebie w najdrobniejszych detalach.

Masaż relaksacyjny Bielsko - jaki jest?

Masaż relaksacyjny Bielsko pozwoli Ci się odprężyć i zrelaksować całe ciało po ciężkiej pracy. To świetna propozycja dla osób, które wolą delikatną formę masażu.

Masaż sportowy Bielsko - dla kogo?

Masaż sportowy Bielsko przeznaczony jest dla sportowców i osób, które ciężko pracują. Pozwala skutecznie rozluźnić całe ciało i dać mu wytchnienie po ciężkich treningach lub ciężkiej pracy. Uwierz nam - poczujesz ulgę!

A może masaż klasyczny Bielsko?

Masaż klasyczny Bielsko to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zaznać chwili relaksu. Klasyczne rozwiązanie sprawdzi się bardzo dobrze w każdej sytuacji.