Psychiatra Bielsko

Zaplanuj wizytę online

Szybko i wygodnie

Jak do nas dojechać?

Kazimierza Wielkiego 26
43-300 Bielsko-Biała

Zadzwoń do nas

Czynny w godzinach 9:00 - 20:30

+48 608 066 110

Napisz do nas

Odpowiemy do 24 godzin

kontakt@vitallclinic.pl

;

Psychiatra Bielsko - Nasi specjaliści

Specjalista VitallClinic

lek. Tomasz Indyka

Psychiatra

Jest absolwentem Collegium Medicum w Krakowie na kierunku lekarskim, który ukończył, uzyskując tytuł lekarza w 2016 roku. W trakcie rocznego stażu działał w Krakowie na wielu specjalistycznych oddziałach, poszerzając wiedzę w kołach naukowych psychoterapii oraz hipnozy medycznej i chirurgii ogólnej. Pracował także w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie (Kobierzyn). Obecnie jestem zatrudniony na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie, gdzie kończy specjalizację z psychiatrii dorosłych.  Doskonalił się zawodowo, pracując na oddziałach: psychogeriatrycznym, detoksykacyjnym, odwykowym, neurologicznym, psychiatrii dzieci i młodzieży oraz w poradni leczenia uzależnień. Pracował z pacjentami, którzy przechodzili lub przeszli infekcję SARS CoV – 2 (COVID – 19) oraz na Oddziale Toksykologicznym w Krakowie, gdzie pogłębiał wiedzę dotyczącą narkotyków, zatruć lekami, a przede wszystkim nowych substancji uzależniających (dopalacze, RC). Dodatkowo poszerzył swoją działalność o hipnoterapię, czyli uznawaną przez m.in. Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne naukową metodę terapii, jaką jest hipnoza medyczna.

Hobbystycznie zajmuje się słuchaniem i tworzeniem muzyki, fantastyką naukową, futurologią w literaturze oraz kinematografii, historią totalitaryzmów w XX wieku oraz nowoczesnymi metodami leczenia chorób psychicznych, psychoterapią, hipnoterapią. Do każdego pacjenta stara się podchodzić z możliwie jak największym zaangażowaniem, holistycznieuwzględniając całość historii chorobowej oraz dostosowuje się do indywidualnych potrzeb pacjenta, którego zawsze traktuje jako partnera w leczeniu. Udziela podczas wizyty także skromnych porad z innych dziedzin medycyny, stosuje w leczeniu nowoczesne leki, które wciąż w Polsce są rzadko używane. Posługuje się w stopniu dobrym językiem angielskim, a językiem niemieckim w stopniu podstawowym. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, szkoleniach, konferencjach naukowych.

Specjalista VitallClinic

dr n. med. Magdalena Kaizer-Będkowska

Psychiatra

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalista w dziedzinie psychiatrii, ukończyła studia podyplomowe w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w zakresie podstaw psychoterapii. W 2021 roku obroniła tytuł doktora nauk medycznych prowadząc badania nt. zaburzeń psychicznych u kobiet z zespołem policystycznych jajników. Jest także lekarzem orzecznikiem medycyny lotniczej.
Pracowała w Bielskim Centrum Psychiatrii, Klinice Psychiatrii w Katowicach-Ochojcu oraz Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie, gdzie pełniła obowiązki Kierownika Oddziału Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych.
Posiada na swoim koncie kilka publikacji związanych z zaburzeniami psychotycznymi związanymi z nadużywaniem substancji psychoaktywnych.
Stale podnosi swoje kwalifikacje zgłębiając najnowsze doniesienia naukowe, publikacje, uczestnicząc w kursach i konferencjach, na których występuje również w roli prelegenta.

Zajmuje się szerokim spektrum zaburzeń psychicznych, podchodząc do każdego pacjenta indywidualnie, starając się oprzeć leczenie na obopólnym zaufaniu i współpracy.
Poza pracą uwielbia sport i lotnictwo.

Cennik

lek. Tomasz Indyka

Pierwsza wizyta

270 zł

Kolejna wizyta

190 zł

Wizyta recepturowa

90 zł

dr n. med. Magdalena Kaizer Będkowska

Pierwsza wizyta

320 zł

Kolejna wizyta

220 zł

Wizyta recepturowa

100 zł

Zabieg hipnozy medycznej (lek. Tomasz Indyka)

Zabieg hipnozy medycznej

390 zł

Psychiatra Bielsko

Czy odczuwasz przytłoczenie, negatywne emocje, nie radzisz sobie ze stresem związanym z własnymi przeżyciami, lub przestały cieszyć Cię rzeczy, które jeszcze niedawno wzbudzały w Tobie radość? Nie bagatelizuj tych objawów! Można je leczyć, poprawiając tym samym komfort swojego życia.  Konsultacja u lekarza psychiatry w Bielsku-Białej, ma za zadanie uzmysłowienia faktycznego stanu swojego zdrowia oraz umożliwienia podjęcia kroków w kierunku jego poprawy. Choroby o podłożu psychicznym trzeba leczyć i bardzo ważnym jest, aby trafić do Gabinetu psychiatry jak najwcześniej.  Gabinet Psychiatrii Psychiatria Bielsko mieści się w Centrum Medycznym Vitall Clinic. Komfortowe wnętrza Gabinetu Psychiatrii Bielsko zapewniają warunki do szczerej rozmowy na temat kondycji pacjenta i jego problemów, co przekłada się na skuteczność doboru terapii oraz sukces terapeutyczny przeprowadzonego leczenia.  Gabinet psychiatrii Vitall Clinic świadczy profesjonalne usługi medyczne z zakresu leczenia psychiatrycznego oraz hipnozy medycznej (zgodnie z EBM).