Psychiatra Bielsko

Zaplanuj wizytę online

Szybko i wygodnie

Jak do nas dojechać?

Kazimierza Wielkiego 26
43-300 Bielsko-Biała

Zadzwoń do nas

Czynny w godzinach 9:00 - 20:30

+48 608 066 110

Napisz do nas

Odpowiemy do 24 godzin

kontakt@vitallclinic.pl

;
Specjaliści
Cennik
Opis
Kontakt

Psychiatra Bielsko - Nasi specjaliści

Specjalista VitallClinic

lek. Tomasz Indyka

Psychiatra

Jest absolwentem Collegium Medicum w Krakowie na kierunku lekarskim, który ukończył, uzyskując tytuł lekarza w 2016 roku. W trakcie rocznego stażu działał w Krakowie na wielu specjalistycznych oddziałach, poszerzając wiedzę w kołach naukowych psychoterapii oraz hipnozy medycznej i chirurgii ogólnej. Pracował także w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie (Kobierzyn). Obecnie jestem zatrudniony na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie, gdzie kończy specjalizację z psychiatrii dorosłych.  Doskonalił się zawodowo, pracując na oddziałach: psychogeriatrycznym, detoksykacyjnym, odwykowym, neurologicznym, psychiatrii dzieci i młodzieży oraz w poradni leczenia uzależnień. Pracował z pacjentami, którzy przechodzili lub przeszli infekcję SARS CoV – 2 (COVID – 19) oraz na Oddziale Toksykologicznym w Krakowie, gdzie pogłębiał wiedzę dotyczącą narkotyków, zatruć lekami, a przede wszystkim nowych substancji uzależniających (dopalacze, RC). Dodatkowo poszerzył swoją działalność o hipnoterapię, czyli uznawaną przez m.in. Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne naukową metodę terapii, jaką jest hipnoza medyczna.

Hobbystycznie zajmuje się słuchaniem i tworzeniem muzyki, fantastyką naukową, futurologią w literaturze oraz kinematografii, historią totalitaryzmów w XX wieku oraz nowoczesnymi metodami leczenia chorób psychicznych, psychoterapią, hipnoterapią. Do każdego pacjenta stara się podchodzić z możliwie jak największym zaangażowaniem, holistycznieuwzględniając całość historii chorobowej oraz dostosowuje się do indywidualnych potrzeb pacjenta, którego zawsze traktuje jako partnera w leczeniu. Udziela podczas wizyty także skromnych porad z innych dziedzin medycyny, stosuje w leczeniu nowoczesne leki, które wciąż w Polsce są rzadko używane. Posługuje się w stopniu dobrym językiem angielskim, a językiem niemieckim w stopniu podstawowym. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, szkoleniach, konferencjach naukowych.

Cennik

Zabieg hipnozy medycznej

Zabieg hipnozy medycznej

300

Psychiatra Bielsko

Czy odczuwasz przytłoczenie, negatywne emocje, nie radzisz sobie ze stresem związanym z własnymi przeżyciami, lub przestały cieszyć Cię rzeczy, które jeszcze niedawno wzbudzały w Tobie radość? Nie bagatelizuj tych objawów! Można je leczyć, poprawiając tym samym komfort swojego życia.  Konsultacja u lekarza psychiatry w Bielsku-Białej, ma za zadanie uzmysłowienia faktycznego stanu swojego zdrowia oraz umożliwienia podjęcia kroków w kierunku jego poprawy. Choroby o podłożu psychicznym trzeba leczyć i bardzo ważnym jest, aby trafić do Gabinetu psychiatry jak najwcześniej.  Gabinet Psychiatrii Psychiatria Bielsko mieści się w Centrum Medycznym Vitall Clinic. Komfortowe wnętrza Gabinetu Psychiatrii Bielsko zapewniają warunki do szczerej rozmowy na temat kondycji pacjenta i jego problemów, co przekłada się na skuteczność doboru terapii oraz sukces terapeutyczny przeprowadzonego leczenia.  Gabinet psychiatrii Vitall Clinic świadczy profesjonalne usługi medyczne z zakresu leczenia psychiatrycznego oraz hipnozy medycznej (zgodnie z EBM).