dr n. med. Magdalena Kaizer-Będkowska

dr n. med. Magdalena Kaizer-Będkowska

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalista w dziedzinie psychiatrii, ukończyła studia podyplomowe w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w zakresie podstaw psychoterapii. W 2021 roku obroniła tytuł doktora nauk medycznych prowadząc badania nt. zaburzeń psychicznych u kobiet z zespołem policystycznych jajników. Jest także lekarzem orzecznikiem medycyny lotniczej.
Pracowała w Bielskim Centrum Psychiatrii, Klinice Psychiatrii w Katowicach-Ochojcu oraz Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie, gdzie pełniła obowiązki Kierownika Oddziału Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych.
Posiada na swoim koncie kilka publikacji związanych z zaburzeniami psychotycznymi związanymi z nadużywaniem substancji psychoaktywnych.
Stale podnosi swoje kwalifikacje zgłębiając najnowsze doniesienia naukowe, publikacje, uczestnicząc w kursach i konferencjach, na których występuje również w roli prelegenta.

Zajmuje się szerokim spektrum zaburzeń psychicznych, podchodząc do każdego pacjenta indywidualnie, starając się oprzeć leczenie na obopólnym zaufaniu i współpracy.
Poza pracą uwielbia sport i lotnictwo.