Dariusz Gaszek

Dariusz Gaszek

Dariusz Gaszek- lekarz specjalizujący się w ginekologii i położnictwie. Moja przygoda z medycyną rozpoczęła się od ukończenia studiów na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Następnie odbyłem staż podyplomowy w  Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Bielsku-Białej, gdzie zdobyłem cenne doświadczenie kliniczne.

Moja praca zawodowa obejmuje różnorodne doświadczenia, w tym pracę w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego oraz w Szpitalu Ogólnym na Oddziale Ginekologiczno-Położniczo-Septycznym. W 2002 roku uzyskałem specjalizację I stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa, co umożliwiło mi głębsze zaangażowanie się w opiekę nad pacjentkami w tej dziedzinie.

Nieustannie rozwijam swoje umiejętności i wiedzę, dlatego w 2015 roku ukończyłem studia podyplomowe z zakresu „Prawa i Zarządzania w Ochronie Zdrowia”, a w 2017 roku specjalizację w dziedzinie „Medycyny Estetycznej dla Lekarzy”. Pozwala mi to holistycznie podejść do opieki nad pacjentkami, łącząc wiedzę medyczną z aspektami prawnymi i zarządczymi.

Obecnie mam przyjemność pracować w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej, gdzie angażuję się w opiekę nad pacjentkami na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Moją misją jest zapewnienie kompleksowej i indywidualnej opieki medycznej, zawsze kierując się dobrem pacjentek i ich zdrowiem.

Jeśli potrzebujesz konsultacji ginekologicznej lub położniczej, serdecznie zapraszam do kontaktu. Z chęcią służę pomocą i wsparciem w każdej kwestii zdrowotnej.