Zaplanuj wizytę online

Szybko i wygodnie

Jak do nas dojechać?

Kazimierza Wielkiego 26
43-300 Bielsko-Biała

Zadzwoń do nas

Czynny w godzinach 9:00 - 20:30

+48 608 066 110

Napisz do nas

Odpowiemy do 24 godzin

kontakt@vitallclinic.pl

;
Coach dla kobiet
Czynny w godzinach 7:00 - 20:30
Odpowiemy do 24 godzin

Coaching

Justyna pracuje nad nurtem work – life – balance,  specjalizuje się w pracy nad osiąganiem określonych celów oraz rozwoju osobistego.  Wspiera kobiety w powrocie do pracy, rozwoju kariery, szkoli liderki. Oprócz sesji coachingowych, prowadzi również szkolenia wspierające rozwój kompetencji miękkich zarządzania sobą, a także umiejętności menadżerskich dla kadr kultury i NGO. Pracuję z osobami 15+.

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

Podczas pierwszego spotkania badam Twoje potrzeby i oczekiwania, po czym wspólnie omawiamy model współpracy, wytyczamy konkretny cel i pracujemy w kierunku jego realizacji. Jeśli temat jest bardziej złożony, określamy harmonogram całego programu coachingowego.  

Czas trwania procesu coachingowego to zdecydowanie sprawa indywidualna. Może to być jedno spotkanie, gdy potrzebujesz przygotować się do ważnej rozmowy czy bierzesz udział w procesie rekrutacji. Może to być również klika sesji (4- 6-8 ), gdy potrzebujesz podjąć ważną decyzję odnośnie swojej kariery, rozwoju, czujesz, że niezbędne są zmiany w życiu lub chcesz nauczyć się nowych umiejętności – na przykład zarządzania czasem, złapania balansu między pracą, domem, pasją. Proces coachingowy może też trwać nawet kilka miesięcy i więcej. Dajemy sobie czas – to Ty decydujesz, nad jakim celem i w jakim zakresie chcesz pracować.

Na każdym spotkaniu zazwyczaj poruszany jest jeden temat. Sprawdzamy wtedy, co jest możliwe, jaka strategia działania będzie najlepsza – wszystko po to, by na koniec sesji wyjść z konkretnym planem działania.
Pierwsza część następnego spotkania nawiązuje do tego, co przerabialiśmy na ostatniej sesji, dzięki temu układamy działania i informacje, zachowujemy spójność i możemy spokojnie pracować dalej.

Każda historia jest inna, każda wymaga dostosowania odpowiednich narzędzi i technik. Pracuję w modelu grow, ale przede wszystkim intuicyjnie, bazując na doświadczeniu, dopasowuję metody i narzędzia, do indywidualnych potrzeb klienta. Nie dotykamy wątków i emocji, na których wybrzmienie nie ma Twojej zgody.

Jakie obszary obejmuje coaching?

  • Lepsze poznanie siebie i swoich potrzeb
  • Osiąganie celów i motywacja
  • Work – life – balans, równowaga życiowa i wewnętrzny spokój
  • Ćwiczenie asertywności i odwagi swojego ‘ja”
  • Zmiana nawyków
  • Rozwój osobisty i rozwój Twojej kariery
  • Praca nad przekonaniami
  • Poprawa relacji i komunikacji

Przywiązuję ogromną wagę do przestrzegania standardów pracy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sesje prowadzone będą w atmosferze pełnej poufności i przyniosą oczekiwane rezultaty.