Zaplanuj wizytę online

Szybko i wygodnie

Jak do nas dojechać?

Kazimierza Wielkiego 26
43-300 Bielsko-Biała

Zadzwoń do nas

Czynny w godzinach 9:00 - 20:30

+48 608 066 110

Napisz do nas

Odpowiemy do 24 godzin

kontakt@vitallclinic.pl

;
Laser frakcyjny
Czynny w godzinach 7:00 - 20:30
Odpowiemy do 24 godzin

Laser frakcyjny Co2 jest uniwersalnym narzędziem pozwalającym na przeprowadzenie szeregu zabiegów medycyny estetycznej. Używa się go zarówno do poprawiania jakości skóry( peeling laserowy, resurfacing) czy usuwania przebarwień, plam starczych, jak i do usuwania rozstępów oraz blizn każdego rodzaju.

Na czym polega zabieg?

Promień lasera frakcyjnego wnika w skórę na określoną głębokość, a dzięki bardzo konkretnej kalibracji i zastosowaniu fali świetlnej, mającej ściśle określoną energię uderza tylko w wybrane fragmenty i w dokładnie te warstwy skóry, których dotyczyć ma zabieg. Laserowy „strzał” pobudza skórę do wytwarzania kolagenu i samoleczenia.

Może także rozkładać barwnik w skórze, co pozwala na usuwanie przebarwień czy znamion.

Zabiegi przeważnie nie wymagają znieczulenia ani wcześniejszego przygotowania. Pojawia się po nich zaczerwienienie, możliwe jest pieczenie skóry, uczucie ściągnięcia, na które pomaga stosowanie odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej. Efekty pojawiają się w zależności od zabiegu, już kilkanaście dni po pojedynczym zabiegu lub po serii zabiegów.

Dla kogo jest laser frakcyjny? 

Laser frakcyjny wykorzystuję przy następujących zabiegach: resurfacing, plastyka górnej powieki oka, peeling laserowy, poprawianie kondycji skóry na twarzy, dekolcie, dłoniach, szyi, w usuwaniu przebarwień, plam starczych, rozstępów, blizn potrądzikowych, przerostowych i pooperacyjnych.